ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Bezpieczeństwo w Sportingbet

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

W jaki sposób powinno się dbać o swoje konto, aby uniknać kradzieży.

Po pierwsze każdy gracz powinien sprawdzać stan swojego konta po każdym logowaniu. W przypadku wykrycia lub podejrzenia o jakich¶ nie¶cisło¶ciach należy bezzwłocznie skontaktować się z obsług± klienta.

Warto również nadmienić, że to gracz odpowiada za to, aby jego dane znajduj±ce się w firmie Sportingbet były cały czas aktualne. To również na graczu ci±ży odpowiedzialnosc za podanie odpowiedniego loginu i hasła podczas logowania. To na graczu spoczywa odpowiedzialnosc za to, aby jego login i hasło nie dostały się w niepowołane ręce. Gdy zaistnieje podejrzenie o włamaniu, należy skontaktować się z obsług± klienta. Ponadto każdy zakład wniesiony za pomoc± prawidłowych danych logowania zostaje uznany za ważny.

Zaakceptowanie wielkosci zakładu leży w gestii Sportingbetu. Sportingbet nie ma również obowiazku informowania graczy o ich dodatnim stanie konta. Co więcej, jeżeli konto jest nieaktywne przez dwanascie miesięcy, to cały jego bilans zostaje anulowany oraz wszystkie srodki zostaja usunięte.


kasyna bonusy


kasyno gry online