ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Gra karciana Blef

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Gra karciana Blef to gra nieco podobna do pokera. W grze może wziąć udział nieograniczona ilość graczy ( ograniczona jedynie przestrzenią i ilością kart ). Gra toczy się z 24 kartami. Na początek każdy z zawodników dostaje po jednej karcie i

jeden spośród nich zaczyna licytację. Kolejni gracze mają za zadanie przewidzieć jaki układ kart udało się stworzyć spośród wszystkich rozdanych kart i na podstawie zgłoszeń zawodników. Jeżeli zawodnik sądzi, że wcześniejsze zgłoszenie było blefem może zażądać sprawdzenia. Jeżeli ma rację przegrywa sprawdzany jeżeli zaś się pomylił przegrywa sprawdzający. Tu można rozpocząć grę od nowa lub wykluczyć jednego z zawodników i grać dalej. W kolejnych rundach osoba, która przegrała dostaje o jedną kartę więcej. Można ustalić, że odpada osoba posiadająca określony limit kart i grać dalej lub wykluczyć zawodnika w chwili gdy nie ma już więcej kart do rozdania.

Zawodnicy zgłaszają układy dokładnie takie jak w pokerze czyli: duży poker, mały poker, kolor, kareta, full, duży strit, mały strit, trójka, dwie pary, para, wysoka karta. Jeżeli układy są takie same o zwycięstwie decydują parametry np. trzech kart w przypadku fulla. Wygra osoba posiadająca trzy króle niż ta posiadająca trzy Walety.
Gra karciana Blef jak widać nie jest skomplikowana.


kasyna bonusy


kasyno gry online