ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Gra karciana Dupa Biskupa

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Gra karciana Dupa Biskupa to gra dla dowolnej liczby graczy. Czym więcej osób bierze udział tym więcej kart jest potrzebnych do gry. Karty zostają rozdane po równo każdej osobie. Następnie gracze wykładają swoje karty i muszą wykonać

pewne czynności przypisane pewnym kartą. W pierwszej rundzie wykonywane czynności przypisane są do króla, damy i Asa. Gdy zawodnicy widzą króla muszą krzyknąć „bonjour monsieur” w przypadku damy „bonjour madame” a w przypadku Asa „dupa biskupa”. Gracze, którzy się pomylą lub zapomną zabierają karty znajdujące się na stole i dzielą się nimi. Wygrywa ta osoba, która pierwsza pozbędzie się swoich kart.

Grę karciana Dupa Biskupa powinna obserwować postronna osoba, która będzie wskazywała czy zawodnik popełnił błąd i jaki. Zawodnicy mogą się zmieniać w roli sędziego. gra dostarcza mnóstwo radości i zabawy. gracze mogą do pozostałych kart dodawać wymyślone we własnym gronie czynności.

Zwycięzcy kolejnych rund przypisują czynności waletowi i dziesiątce. Po zakończeniu rundy można ustalić zaniechanie czynności do niektórych kart. Wtedy dopiero zaczyna się zabawa ponieważ zawodnicy mają zakotwiczone wykonywanie czynności z poprzedniej rundy.


kasyna bonusy


kasyno gry online