ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Gra losowa Bingo na pieniądze

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Gra losowa Bingo na pieniądze stało się popularną grą hazardową, która zaakceptowały nawet władze kościelne. Trafiła na ekrany niektórych hollywoodzkich produkcji i czasem mylnie określana jest jako gra dla rencistów.

Jest to bowiem świetna towarzyska zabawa dla wszystkich tych, którzy wykazują się spostrzegawczością i szybkimi reakcjami. Jej pierwowzorem była włoska gra lotto, przy której w 1530 roku wiele osób spędzało miło swój czas. Nazwa bingo wywodzi się z Ameryki, gdzie wcześniej gra została nazwana beano. Dzięki jednemu z graczy, który się przejęzyczył, zostało bongo i tak jest do dziś.

W bingo wszyscy uczestnicy rozgrywki otrzymują planszę, na której wygenerowana jest kombinacja cyfr, a niekiedy puste pola. Prowadzący wyczytuje szybko różne liczby i gdy komuś uda się stworzyć określony wzór, szybko wykrzykuje bingo by ogłosić się zwycięzcom. Rozgrywka bingo trwa dopóki któremuś z graczy uda się skreślić wszystkie liczby na planszy. Plansze i okrzyki zwycięzców w poszczególnych krajach mogą ulegać małym modyfikacjom. Do gry może przystąpić tyle osób, ile organizator przeznaczył miejsc dla grających.

Gra losowa Bingo na pieniądze to gra, która nie jest kojarzona z tradycyjnym hazardem, jednak tak naprawdę, co niektórych może dziwić jest uznawane za grę hazardowa. Z hazardem typowym Bingo się nie kojarzy z tego względu, że wydaje się gra, w której nie gra się wielkimi stawkami i jest gra typowo rekreacyjna. Jednak ma dwie cechy główne, które decyduje o jej charakterze. Po pierwsze – walczy się w nim o zwycięstwo dając w grze tej wkład własny, po drugie – walka toczy się dzięki elementowi losowemu jakim jest losowanie zupełnie przypadkowe numerów Bingo. To więc oznacza, że Bingo tak jak i na przykład Totolotek jest hazardem.
W grze tej mamy do dyspozycji specjalne karty, na których będziemy w trakcie gry zaznaczali wylosowane numery. Te właśnie karty będzie można po prostu zakupić, co jest sprawą bardzo prostą. Im więcej kart tym większa wygrana, ale tym większe koszty.


kasyna bonusy


kasyno gry online