ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Gra systemowa u bukmachera

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Gdy gramy zwykły kupon złożony z paru zdarzeń możemy osi±gn±ć większ± wygran±, lecz wi±że się to również z większym ryzykiem i aby takie ryzyko zmniejszyć powstały zakłady systemowe, gdzie nawet jeden bł±d nie przekre¶la wszystkiego i dalej daje szanse na wygran±. Zakład systemowy musi składać się z minimum 3 zdarzeń. S± różne rodzaje zakładów systemowych w zależno¶ci od ilo¶ci zdarzeń. Możemy wyróżnić np.

2 z 3 (3 kombinacje)

2 z 4 (6 kombinacji)

2 z 5 (10 kombinacji)

2 z 6 (15 kombinacji)

2 z 7

2 z 8

3 z 4 (4 kombinacje)

3 z 5 (10 kombinacji)

3 z 6 (20 kombinacji)

3 z 7 (35 kombinacji)

3 z 8

itd.

Każdy z zakładów systemowych ma swoj± ilo¶ć kombinacji (w nawiasie) i stawkę trzeba pomnożyć razy ilo¶ć kombinacji, tzn. że zmniejszenie ryzyka kosztuje nas więcej, np. zwykły kupon z 3 zdarzeniami puszczamy za 3zł, a w systemie te 3zł musi pomnożyć razy 3 kombinacje, oczywi¶cie możemy pu¶cić za 1zł za kombinacje i wtedy też nam wyjdzie cało¶ciowo 3zł ale musimy się liczyć z mniejsz± wygran±. Pierwsza liczba w systemie zawsze oznacza ilo¶ć typów, które musimy trafić, za¶ druga całkowit± ilo¶ć zdarzeń w systemie. Czę¶ć zakładów systemowych dostało swoje nazwy i s± to zakłady bardziej złożone od tych zwykłych systemowych. Wyróżniamy tutaj:

Trinie – s± to 4 kombinacje czyli system 2 z 3 i wszystkie 3 zakłady zakumulowane, tak jak przy systemie 2 z 3 co najmniej 2 typy musz± być trafione

Patent – jest to 7 kombinacji zwi±zanych z 3 typami i w to wchodzi, 3 kombinacje pojedyncze, 3 kombinacje podwójne i jedna potrójna, bardzo podobne do trinie, różni±ce się tym, że dodatkowo mamy jeszcze 3 kombinacje pojedyncze, które daj± nam możliwo¶ć wygranej już przy 1 trafieniu

Yankee – składa się z 11 kombinacji i starcz± nam już 4 typy, aby taki zakład systemowy pu¶cić. Jest to poł±czenie zakładów systemowych 2 z 4, 3 z 4 i zakładu zakumulowanego z 4 zdarzeń. Wystarcz± 2 z 4 zdarzeń trafnie wytypowanych i już wygrywamy.

Canadian – złożony z 26 kombinacji przy tylko 5 typach. Poł±czenie w jedno systemów 2 z 5, 3 z 5, 4 z 5 i zakładu zakumulowanego z 5 zdarzeń. Wystarcz± 2 dobrze wytypowane mecze, aby wygrać w tym zakładzie.

Heinz – złożony jest z 63 kombinacji i do stworzenia takiego zakładu potrzebne jest 6 typów. Jest to poł±czenie 6 zakładów pojedynczych oraz systemów 2 z 6, 3 z 6, 4 z 6, 5 z 6 oraz zakładu zakumulowanego z 6 zdarzeń. Do trafienia takiego systemu potrzebujemy minimum 1 dobrze wytypowanego zdarzenia.

Super Heinz – zbudowany z 120 kombinacji przy wykorzystaniu 7 typów. W skł±d tego złożonego systemu wchodz± systemy 2 z 7, 3 z 7, 4 z 7, 5 z 7, 6 z 7 oraz zakład zakumulowany z 7 zdarzeń. Co najmniej 2 typy trafnie ustawione daj± nam wygran±.

Goliath – to ostatni ze złożonych zakładów systemowych, którego można stworzyć z 8 typów a posiadaj±cy aż 247 kombinacji. Największy złożony system ł±czy takie systemy jak 2 z 8, 3 z 8, 4 z 8, 5 z 8, 6 z 8, 7 z 8 i zakład zakumulowany z 8 zdarzeń. Do odebrania wygranej potrzebujemy co najmniej 2 dobrze wytypowanych zdarzeń. Gra systemowa u bukmachera wielu sie opłaca.


kasyna bonusy


kasyno gry online