ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Losowe Keno przez Internet

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Jak wiadomo losowe Keno przez Internet podbiło Polskę. Rodowód keno jest bardzo stary i sięga aż starożytnych chińskich miast. Wiele gier miało tam swój początek. W Europie zagościło prawdopodobnie najpierw we Włoszech. Było to mniej więcej w szesnastym wieku.

Potem przedostała się moda na keno do innych krajów, ale nie trwało długo. Keno największą popularność wykazało dopiero w dwudziestym wieku, tuż po drugiej wojnie światowej. Pojawiło się w Berlinie Zachodnim, a potem w reszcie krajów europejskich. Zyskało wiele sympatyków również za oceanem. Keno jest niesamowicie towarzyską grą i posiada grono swoich wiernych miłośników,

Losowe Keno przez Internet to hazardowa gra z rodzaju liczbowych. Jak większość tych gier ma banalne zasady. Uczestnicy rozgrywki wybierają spośród osiemdziesięciu liczb jedynie dziesięć. Są one przedstawione na planszach lub kuponach. Następnie prowadzący albo specjalny automat losuje piętnaście do dwudziestu liczb. Zostają one podane do publiczności i wytypowany zostaje zwycięzca. Ten, który wytypuje najwięcej spośród dostępnych cyfr zostaje zwycięzcą. Do gry keno można kupić więcej plansz, a większa ilość kuponów oznacza większą szansę na wygraną.


kasyna bonusy


kasyno gry online