ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Kilka rad Mike’a Caro na temat zachowań przy stole

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Sztuka obserwacji i wyciągania wniosków z poszczególnych zachowań graczy przy stole pokerowym to rzecz bardzo ważna. Niejednokrotnie dzięki temu wygramy rozdanie. Tylko prócz obserwacji, bardzo ważna jest również analiza podczas której musimy rozszyfrować co dany gracz myśli,

dlaczego tak a nie inaczej się zachowuje. Powstało na ten temat wiele książek, wiele porad znalazło się w Internecie. Z pomocą przychodzi Mike Caro. Oto kilka jego rad.
Nie wystarcza fakt iż zauważyliśmy ,że dany gracz blefuje. Ważne jest by zrozumieć dlaczego to robi. Gdy to zrozumiesz, nic nie będzie Ci stało na przeszkodzie by zabrać jego żetony. Pamiętajmy ,że każda osoba jest indywiduum inaczej reagującym na sytuacje. Nigdy nie możesz sobie pozwolić na powiedzenie prawy przy stole pokerowym. Poker to aktorstwo, każdy wykonany gest ma na celu zmylenie Ciebie, ma sprawić byś myślał o kartach przeciwnika w inny sposób niż w rzeczywistości są.
Podstawową zasada Mike’a Caro jest: „Gracze albo odgrywają jakąś rolę, albo nie. Jeśli widzisz, że zabawiają się w aktorów, odgadnij, co chcą osiągnąć i rozczaruj ich.”. Kolejna wskazówka Mika jest fakt iż gracze którzy mają mocną karta nie będą udawać, będą zachowywać sie naturalnie. Zmieni się to diametralnie gdy w ich ręku znajdą się słabe karty, wtedy w oka mgnieniu zmienia się w aktorów.


kasyna bonusy


kasyno gry online