ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Strategie w Bingo

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Podczas gry online losowane są liczby z grupy 75 lub 90 możliwych liczb, a we wszystkich losowaniach liczby typowane są do momentu wyłonienia zwycięzcy. Ponieważ bingo oparte jest w większości na przypadku, niewiele można zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Mimo to, jest kilka wskazówek z których można skorzystać, by polepszyć swoje szanse na wygraną.

Graj na więcej niż jednej planszy
Oczywiście gra na więcej niż jednej planszy kosztuje więcej, ale gra na kilku planszach jest prawdopodobnie najbardziej logicznym rozwiązaniem, jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na bycie pierwszym, który krzyknie BINGO i tym samym zdobędzie wspaniałe nagrody. Na ilu planszach powinno się grać zależy po pierwsze od liczby wszystkich graczy, po drugie od ceny planszy, a po trzecie od wysokości wygranej w stosunku do ceny plansz do bingo. Niektórzy ekspercie od bingo zalecają liczbę czterech planszy jako optymalną liczbę, ale może ona być różna w zależności od liczby współgraczy i wysokości wygranej.

Kiedy grasz na więcej, niż jednej planszy, postaraj się wybrać plansze, które różnią się od siebie najbardziej, jak to możliwe, aby liczby na każdej z nich różniły się od siebie.

Jeśli grasz na więcej, niż jednej planszy, postaraj się wybrać plansze, na których liczby są tak do siebie podobne, jak to możliwe!
Uważny czytelnik szybko zauważy, że coś tu nie pasuje. Najpierw nalezy wybrać plasze tak różne od siebie, jak to możliwe, a teraz znaleźć te jak najbardziej don siebie podobne! Chodzi tu o to, że gracz powinien przestrzegać w bingo wyłącznie jednej lub drugiej strategii. Podczas gdy opisana powyżej „strategia rozproszonych liczb” może być traktowana jako raczej konserwatywna , „strategia koncentracji liczb” jest o wiele bardziej agresywna. Jej ideą jest to, że za każdym razem gdy gracz zakreśla numer, robi to nie tylko na na jednej planszy, ale na 2, 3 a może 4, dzięki czemu zwiększa on szanse na dużą wygraną w przypadku powodzenia.

Wybierz grę z możliwie najmniejszą liczbą graczy
Mimo, że gra z mniejszą liczbą graczy jest równoważna z mniejszymi wygranymi, daje ona także większe szanse na wygraną. Aby trafić na gry z małą liczbą współgraczy, dobrym pomysłem jest zalogowanie się do pokoju bingo w najmniej „ruchliwych” porach dnia.

Graj o wysokie wygrane
Po raz kolejny zaprzeczamy sami sobie (wybieranie gry z mała liczbą graczy i tym samym stosunkowo niskimi wygranymi), ale każda reguła ma swoje wyjątki! Skupiając się na grze o wysokie wygrane i jackpoty wybierzesz tym samym gry z większą liczbą graczy (=mniejsze szanse na wygraną). Z drugiej strony – jeśli wygrasz, wygrywasz DUŻO!

Mimo, że możesz korzystać z tych strategii i do pewnego stopnia zwiększyć swoje szanse na wygraną, należy pamiętać, że bingo jest przede wszystkim grą opartą na przypadku opartą na szczęśliwym trafie lub pechu. Po prostu graj i baw się dobrze, mając nadzieję na to, że będziesz pierwszym, który krzyknie BINGO!


kasyna bonusy


kasyno gry online